Sunday, July 8, 2012

Toote tutvustus - aaloe vera geel

Tere Rohelise Magneti lugejad! Pole ammu kuulnud ja näinud :) Loodan, et naudite suve siin Eestis või siis kuskil soojemas kohas :) Igatahes mina puhkasin vahepeal blogimisest, et uusi mõtteid ja ideid koguda. Nii nagu ma ei olnud ammu arvutisulge kätte võtnud, ei olnud ma internetist ka looduskosmeetikat tellinud.

Seekord tegin tellimuse ühest Eesti looduskosmeetika e-poest. Kuna sain välismaa päikese käest liiga tugevalt puudutatud, siis tekkis vajadus Aloe Vera geeli järele. See kaitseb, pehmendab ja rahustab päikese käest kõrvetada saanud nahka. Minu arust on aaloe üks väga kasulik taim kõikvõimalike nahaprobleemide vastu. Mäletan, et kui olin väike tüdruk, siis vanaema murdis aaloe küljest väikese tüki ja määris sealt tuleva mahlaga sääsehammustusest ülespaistetanud punne. Aitas imehästi. Ja kui miski mõjub, siis jääb see meelde. Super kasulik toime - kiirendab naharakkude uuenemist, aitab vähendada kortse, aknet, ekseemi ja mitmeid teisi nahavaevusi.

Tellisin Aubrey Organics pure aloe vera geeli, mida on väikeses pudelis 118ml. 98% sellest tootest on valmistatud orgaanilistest koostisosadest. Sellel ei ole lõhna, värvi ja see on suhteliselt vedel. Pudeli esialgse korgi vahetasin ära pihustiga korgi vastu. Nii on mugavam geeli vajalikus koguses pudelist välja lasta ja geeli jätkub kauemaks :) Mulle see geel meeldib, kuna see on väikeses pudelis, siis on seda hea igale poole ka kaasa võtta. Ideaalne abimees just suveks kui päike kipub liiga tegema. Jahutavama efekti saamiseks võib geeli hoida külmkapis.


Vajuta siia ja näed videot, kuidas tehakse Aubrey aloe vera geeli

No comments: